اصلاح افتادگی پلک

علت و درمان های پزشکی دکتر سلام
هر کس پزشک خود است2017

اصلاح افتادگی پلک با پلاسما جت

ابتدا باید بگوییم پلاسما جت چیست ؟

پلاسما جت روشی می باشد که قادر است با تکیه بر از آخرین دستگاه های جوانسازی زیبایی و جذابیت را به شما ارائه نماید. تمرکز در گزینشمتخصص‌های پوست و یا کلینیک زیبایی در این زمینه از اهمیت ویژه ای بر خوردار است؛ ضمن اینکه بایستی با دقت به عواملی مانند کیفیت عمل و تجربه ی پزشک نسبت به این مساله تصمیم گیری نمایید

اصلاح افتادگی پلک با پلاسما جت

پلاسماجت یک تکنیک جدید در پزشکی می باشد و کاربردهای متعدد در جوانسازی و زیبایی پوست دارد، و یکی از مهم ترین موارد استفاده از آن اصلاح افتادگی پلک بدون نیاز به جراحی است.

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش های ناشی از آن می توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند و میخواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی ( به دلیل ترس از بی هوشی) پلک هایی جوان و زیبا داشته باشند.

پلاسما جت می تواند پوست اضافه بالا و پایین پلک و چروک دور چشم را درمان کند. ولی پف زیر چشم و بالای چشم را نمی تواند از بین ببرد و در این موارد نیاز به جراحی باز وجود دارد.

با این روش می توان افتادگی ضعیف تا متوسط پلک، غیر قرینگی پلک و باقی مانده پوست اضافه بعد از عمل جراحی بلفاروپلاستی را درمان کرد. این روش برای افرادی که از جراحی هراس دارند روش مناسبی می باشد.

در این روش پس از بی حس کردن پوست با تکنیک خاصی بصورت اسکن کردن و نقطه ای قسمتهای مورد نظر پوست پلک توسط پلاسما سوزانده میشود و اثر آن بصورت جمع شدن پوست حین و پس از درمان قابل مشاهده است.

آیا پلاسما برای بدن ضرر دارد؟

پلاسما در واقع جریان تبادل یون بین پوست و نوک سوزن دستگاه در اثرمیدان مغناطیسی ایجاد شده توسط دستگاه است که ضخامت بسیار جزیی از لایه سطحی پوست در محل تخلیه یون به اندازه نوک سوزن دستگاه بخار میشود و به بافتهای عمقی تر هیچگونه آسیبی نمی رسد، و پس از آنکه بدن شروع به بازسازی محل آسیب دیده کرد، سلول سازی و کلاژن سازی حاصله سبب جوانسازی پوست و از بین رفتن چروک و پوست اضافه میشود.

مزایای انجام بلفاروپلاستی توسط این دستگاه شامل:

انجام عمل سرپایی بدون بی هوشی و با بی حسی موضعی صورت می گیرد.
چون در حالت بیداری انجام میشود بیمار میتواند حین انجام بلفاروپلاستی با باز و بسته کردن چشم به پزشک جهت تشخیص دقیق چروکها و محل پوست اضافه کمک کند و نتیجه بهتری حاصل شود.
هزینه آن خیلی کمتر از جراحی است.
نتیجه آن بلافاصله پس از انجام عمل قابل مشاهده است.
مراقبت آن ساده و نقاهت بسیار کوتاه دارد که کمتر از یک هفته است.
حتی در افراد سیگاری هم می توان انجام داد.

تاریخ ارسال : 8 اکتبر 2017
برترین مطالب پزشکی این ماه( 30 روز گذشته )
الو دکتر سلام( بروز , روزانه )
pzshc.ir علت و درمان های پزشکی
  • Doctor
یک سایت پزشکی که در اینجا اطلاعات مفیدی برای شما فراهم خواهیم آورد .

علت و درمان های پزشکی sitemap_index.xml