مقعدم گشاد شده

علت و درمان های پزشکی دکتر سلام
هر کس پزشک خود است2017

مقعدی چیست

رابطه مقعدی یا همان رابطه از پشت است که بسیاری آن را خطرناک می نامند ولی اگر با وجود استفاده از روان کننده‌ها، روغن، اسپری، ‌کاندوم و.. صورت گیرد خطرات و عوارض آن بشدت کاهش می یابد . زیرا در غیر اینصورت احتمال زخم شدن مقعد و امکان انتقال خون آلوده بین زن و مرد بالا می‌رود .

در رابطه ی مقعدی باید ریلکس و بسیار حساس بود و با آرامی کامل این رابطه را باید سپری کرد .

مقعدی چیست

علت احساس لذت در رابطه مقعدی وجود میزان زیاد پایانه‌های عصبی در این بخش است. اما باید در نظر داشت که در صورت تکرار مداوم این نوع رابطه جنسی، پایانه‌های عصبی موجود در مقعد آسیب دیده و عوارض خاص خود را به دنبال می‌آورد. از طرف دیگر ارتباط بین همین پایانه‌های عصبی فروان و کم توجهی و یا عدم آگاهی زوجین خود می‌تواند عامل درد شدید در این رابطه شود. بنابراین این رابطه توصیه نمی‌شود.

یکی از دلایلی که مردان به رابطه مقعدی فکر می‌کنند و تمایل به انجام آن دارند، عدم موفقیت آنان در ارگاسم کردن همسر خود می‌باشد. آنان احساس می‌کنند از این طریق می‌توانند همسر خود را از لذت رابطه جنسی به طور بیشتری بهره‌مند کنند؛ لذا متمایل می‌‌شوند که از پشت نزدیکی کنند. در چنین شرایطی، در صورت رضایت، زن می‌‌تواند با محبت به همسر خود کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با نقاط تحریک پذیر جنسی‌اش، سریع‌‌تر آماده شده و به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌‌کند.

تاریخ ارسال : 11 اکتبر 2017

نی نی سایت رابطه از پشت

نی نی سایت رابطه از پشت

برای انجام رابطه جنسی مقعدی بهتر است قبل از وارد کردن آلت خود، ابتدا ناحیه مقعد را کمی تحریک کنید. تحریک این ناحیه از بدن برای خیلی ها فوق العاده لذتبخش است. توجه داشته باشید که رکتوم یا خود مقعد بسیار حساس بوده و باید با احتیاط به آن نزدیک شوید!

استفاده از ژل لوبریکانت حتما باید باشد که لغزنده کند مقعد را .

اگر مقعد چرب نباشد و خشک باشد احتمال درد به 100 درصد میرسد و پارگی مقعد رخ میدهد و برای هیچکدام از طرفین لذت بخش نخواهد بود .

تاریخ ارسال : 2 اکتبر 2017
برترین مطالب پزشکی این ماه( 30 روز گذشته )
الو دکتر سلام( بروز , روزانه )
pzshc.ir علت و درمان های پزشکی
  • Doctor
یک سایت پزشکی که در اینجا اطلاعات مفیدی برای شما فراهم خواهیم آورد .

علت و درمان های پزشکی sitemap_index.xml